До світлого Дня – світлі вчинки

Дата: 18.04.2017 Переглядів: 207

В загальноосвітніх школах та дитячих садках міста Одеси пройшов благодійний марафон «До світлого Дня – світлі вчинки», де було організовано та проведено майстер – класи по випічці пасок, розпису та окрасу крашанок, виготовленню прикрас та оберегів.

Проведення цієї акції доброти було ініційовано Департаментом освіти та науки Одеської міської ради з метою підтримки ветеранів Другої світової війни та учасників бойових дій в районі проведення антитерористичної операції.

В рамках благодійного марафону, напередодні Великодня, у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону, в якому перебувають на лікуванні військовослужбовці, поранені на Сході України, з’явилося пасхальне дерево. Наряджали його учні 14, 21, 26 та 118-ої одеських загальноосвітніх шкіл. Це вони роблять вже другий рік поспіль.

 

Вперше на базі харчової лабораторії Одеської національної академії харчових технологій для учнів ЗОШ № 118 пройшов практичний майстер-клас по випічці пасок, частину яких було передано учасникам АТО, які проходять лікування у військо-медичному закладі, а другу частину передано через волонтерів воїнам, які захищають нашу незалежність та територіальну цілісність на Сході України.

Також в ході проведення благодійного марафону для дітей учасників АТО та інших пільгових категорій були організовані екскурсії в музеї та театри міста.

Участь у заході взяли і представники Державної служби в Одеській області.