До Всеукраїнського тижня права. Правовий лекторій для учасників АТО в Одесі

Дата: 12.12.2016 Переглядів: 114

Південним міжрегіональним сектором Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції було  організовано  проведення лекторій  для учасників АТО в рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

Захід відбувся  9 грудня  2016 року в Одеському  Будинку офіцерів  за участю фахівців Головного  територіального  управління юстиції в Одеській області,  Головного управління Держгеокадастру в Одеській області та Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.  Фахівці-юристи провели для учасників АТО та членів їхніх сімей правовий лекторій на тему: «Порядок отримання земельних ділянок та надання правової допомоги учасникам  антитерористичної операції, членам їх сімей».

У заході взяли участь:

  • начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області Станіщук М. В.;
  • начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Кузнєцов М. С.;
  • завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Сторожук М. М.;
  • начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мітрофанова Н.О.;
  • в. о. начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Швець Н.В.

foto-3-lektoryjЛекція правників  викликала  неабияку зацікавленість у бійців та їх родин та замість відведених 1 години 30 хв. тривала ще понад одну годину.

Учасники АТО висловили чисельні претензії до роботи посадових осіб Головного управління Держгеокадастру в Одеській області та попросили новопризначеного начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області Станіщука М.В. ретельно вивчити та перевірити  їх стиль роботи та допомогти в реалізації визначених законодавством пільг та соціальних гарантій.

Микола Станіщук висловив вдячність учасникам АТО за їх службу на Сході України, пообіцяв розібратись щодо порушень, на які скаржилися хлопці, та    повідомив, що при Головному управлінні відкрито та працює громадська приймальня, де їм завжди нададуть необхідну правову допомогу.

По закінченні заходу учасникам АТО було роздано інформаційні матеріали та дорожні карти на  тематику лекторію.

Відеорепортаж  заходу на 7 телеканалі.