Доступно про права. В областях триває інформаційна кампанія з презентації “Пам’ятки учасника АТО”

Дата: 21.11.2016 Переглядів: 138

Кампанія здійснюється у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань соціального захисту та надання пільг учасникам АТО та членам їх сімей.

Брошуру про права, обов’язки та гарантії соціального захисту 22 листопада 2016 року презентують представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Житомирській області та юрист громадської організації “Юридична Сотня” у прес-центрі Житомирської облдержадміністрації. Про це читайте на сайті “Ветерани.UA”.

Також 22 листопада книгу для атовців презентують представники Служби та ГО “Юридична Сотня” книги відбудеться о 15 год. у Черкаській облдержадміністрації за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185.

23 листопада – Пам’ятку представляють представник Служби у Сумській області разом з представниками громадської приймальні Української Хельсінської спілки з прав людини. Захід відбудеться об 11 годині, в залі апаратних нарад Сумської ОДА, за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, б. 2.

24 листопада – у Луганській області збірку презентує представник Державної служби. Захід відбудеться о 10 год. у приміщенні райдержадміністрації за адресою: м. Старобільськ, вул. Центральна, 36.

25 листопада – презентація Пам’ятки відбудеться о 16.00 в м. Миколаєві за адресою: вул. Адміральська, 22. Про книгу для учасників АТО та військовослужбовців розкажуть представники Служби у Миколаївській області та громадської організації “Юридична Сотня”.

29 листопада – брошуру представлять представник Служби у Вінницькій області та юрист ГО “Юридична Сотня”. Захід відбудеться о 14.30 у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. А 1 грудня об 11 год. у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА відбудеться прес-конференція з цього приводу.

Телефон для довідок в Києві: (044)281-08-38, прес-служба