Дозвілля буває і спортивним, і благодійним – вважають у Бородянському ЦСПР

Дата: 23.03.2018 Переглядів: 285

Не зважаючи на заметіль і холоднечу березня у Бородянському центрі СПР, що працює у сфері управління Служби, днями було спекотно від емоцій та спортивного азарту – за почесний титул «золота ракетка району» боролися близько 50 учасників, серед яких були й учасники АТО та члени їх родин.

Відкритий благодійний чемпіонат бізнес-ліги з настільного тенісу та благодійний ярмарок з нагоди Дня українського добровольця ініціювала та зорганізувала депутат облради Галина Єрко у партнерстві з Бородянським ЦСПР. Тож своє вітальне слово до учасників вона попросила доповнити голову Бородянської райради Георгія Єрка та директора ЦСПР Людмилу Бойко.

Саме Людмила Олексіївна розповіла учасникам і гостям про Благодійний ярмарок «Благочинність рятує і твою душу лікує», який розмістився тут-же у залі змагань.  Кожен, хто виявив бажання допомогти врятувати життя немовляті з Нового Корогоду (тяжка вада серця), – придбав ляльку-мотанку, великодню писанку чи смачне печиво з солодкими оздобами. Цілий тиждень відвідувачі Центру різного віку на майстер-класах у реабілітаційній студії арт-терапевтичних методик виготовляли ці лоти, аби наповнити сьогодні ці благодійні кошики.

І наші сподівання не виявилися марними – ніхто не лишився байдужим. Було приємно спостерігати, як часом клалися до скарбнички купюри більшого номіналу, ніж символічна ціна, зазначена організаторами. Таким чином кожен підтримав маленького Костю у його відчайдушній боротьбі за право жити.

Ті, хто прийшли цілими родинами, були раді, що для дітей окремо організовані змагання з дартсу та шашок. А також усіх бажаючих пригощали кавою й чаєм.

Кожен учасник отримав неабиякий заряд бодрості та позитиву. Переможці на згадку про перший на Бородянщині відкритий благодійний чемпіонат бізнес-ліги з настільного тенісу отримали кубки, грамоти та солодкі призи.

У фіналі за титул «золота ракетка Бородянщини» боролися брати Микола та Роман Мигалюки із села Здвижівка. Сильнішим виявився Роман. Та брат Микола не нарікав на фортуну – адже за будь-якого завершення цього фінального «братнього двобою» нова адреса головного призу – село Здвижівка з його відомими спортивними традиціями.
«Виграний тенісний стіл, як і обіцяли, передали в зал боротьби с. Здвижівка, де школярі Здвижівської ЗОШ, більш як 20 учасників АТО з родинами та всі бажаючі зможуть перевірити свої сили у настільному тенісі», – радісно повідомив він у Фейсбуці.