«Дружини України» зустрічалися в Боярці

Дата: 22.05.2017 Переглядів: 138

20-21 травня 2017 року в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Служби,  відбулася спільна зустріч жінок із сімей учасників АТО, волонтерів та спеціалістів ЦСПР – психологів, соціальних працівників, фізичних реабілітологів.

У такій формі відбулася 3-тя, заключна сесія Школи керівників груп самодопомоги за проектом «Дружини України» (організатори – Київська міська спілка ветеранів АТО та громадське об’єднання «Життя після АТО»). Координаторами зустрічі виступили: від проекту – Світлана Доманчук, а від ЦСПР – Ольга Доманіна.  Дружини та доньки учасників АТО прибули з різних міст України: Дніпра, Білої Церкви, Києва, Боярки.

Першого дня на жінок чекала вкрай насичена програма. Були всебічно розглянуті такі теми, як «Повернення у соціум. Складнощі життя після АТО» та «Як створити зцілюючу атмосферу для свого чоловіка». Психолог Наталія Жанталай висвітлила також теми «Алкоголь і боротьба зі стресом» та «Проблеми насильства у сім’ї». Потім була пропозиція скористатися послугами масажистів Оксани Ткаченко та Наталії Гусейнової.  Психолог Оксана Коннорова ознайомила з методом «Тре», психолог Надія Величка провела декілька психологічних консультацій. Соціальний працівник Ольга Красота провела майстер-клас із декупажу гільз.

Наступний день був сповнений спілкуванням із природою: прогулянка екологічною стежкою; чарівне Срібне джерело; Йосипівський ставок; для дітей квест від молодіжної організації YMCA Boyarka; енергетично підживлювальні вправи на природі від психолога Надії Величко; розгляд тем «Гнів та агресія: як конструктивно вирішувати конфлікти», «Діти і війна: як створити безпечну й здорову атмосферу для ваших дітей».

Така корисна та емоційно насичена програма не залишила байдужими жінок з сімей учасників АТО, які палко дякували спеціалістам ЦСПР за гостинність і теплий прийом.