Ефективна взаємодія – шлях до успіху

Дата: 18.11.2015 Переглядів: 399

Сьогодні, 18 листопада, в приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (провулок Музейний, 12, м. Київ) відбувся круглий стіл “Разом – ми сила”, присвяченому Дню Гідності та Свободи. Формат проведення круглого столу був визначений у формі проведення зустрічі учасників АТО з представниками центрального органу виконавчої влади, яким є Служба.

DSC_5732Керівники структурних підрозділів Служби ознайомили учасників заходу – учасників АТО, командирів батальйонів, представників громадських та волонтерських організацій, Комітету ВР України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю, а також представників засобів масової інформації – з діяльністю Служби у сфері реалізації державної політики соціального захисту учасників АТО. Представники Служби докладно поінформували учасників круглого столу про основні державні програми, які виконує Служба, та хід реалізації цих програм, а також висвітлили деякі проблемні питання.

DSC_5730Лейтмотивом круглого столу стало усвідомлення учасниками заходу необхідності сьогодні кожному громадянину чесно і професійно робити свою справу та нести відповідальність за свої дії. Тільки так, на думку учасників, та об’єднавши зусилля державних органів та громадських організацій, можна вирішити будь-які завдання, що стоять перед країною.

DSC_5831Представники Служби надали відповіді на запитання, що найбільш хвилюють громадськість, обговорили перспективи спільної роботи з громадськими об’єднаннями в площині виконання бюджетних програм щодо соціального захисту учасників АТО. До уваги учасників були представлені інформаційні матеріали та фотозвіт по основних програмах Служби.

DSC_5844DSC_5746Гості із зацікавленістю переглянули документальні стрічки та фотоекспозицію про події на сході України, взяли участь у презентації творчих малюнків учнів середніх шкіл на патріотичну тематику. Всі роботи були надані Службі представниками громадських організацій, учасниками АТО, які сприяли у підготовці фотовиставки, за що Служба висловлює їм щиру подяку.

DSC_5808Наприкінці зустрічі її учасники мали можливість безпосередньо поспілкуватися з керівниками підрозділів Служби та обмінятися контактами. Учасники заходу надали інтерв’ю для Київській державній регіональній телерадіокомпанії. Висловлюємо вдячність цій  телекомпанії за зйомку та поширення сюжету на регіональному телебаченні країни.

Як показало спілкування, зустріч стала корисною для всіх учасників круглого столу. Було запропоновано проводити подібні зустрічі і в регіонах за участі територіальних органів Служби, представників обласних та міських держадміністрацій та громадськості.