Фахівці Іванківського ЦСПР вчать військових саморозвитку

Дата: 06.03.2017 Переглядів: 91

З військовослужбовцями, які проходять службу у військовій частині в Київській області,  зустрівся юрисконсульт Іванківського ЦСПР Артем Бабич та психолог Ольга Гаркуша.

Серед питань юридичного характеру, що викликали найбільшу зацікавленість були такі: додаткове збільшення пенсій учасникам бойових дій, отримання пільгового страхового полісу власниками автотранспорту, дотримання законів щодо виплат з місцевого та обласного бюджетів та одноразових виплат на отримання коштів для поліпшення житлових умов та інші.

Зустріч пройшла у дружелюбній обстановці. Щодо запитань, які потребували уточнень, домовились, що їх обговорення відбудеться на наступній зустрічі.

Також психологом був проведений тренінг психологічної стійкості з метою пізнання себе,  розвитку соціокогнітивних навичок та проектування власного життєвого шляху.

Тренінг розпочався зі знайомства із собою  та побажань один одному на плідну роботу. На прикладі висловів відомих людей учасники висловили власну точку зору стосовно особливостей внутрішнього світу людини.

У процесі тренінгу учасники сформували вміння аналізувати власні особистісні особливості, позитивні та негативні якості, переживання, емоції. Кожен  мав можливість написати план саморозвитку, який передбачає процес зменшення негативних рис, що заважають жити. Військовослужбовці визначили свої сильні сторони, які є внутрішньою точкою опори в різних життєвих ситуаціях.

На завершення учасники поділилися враженнями про важливість такої групової роботи, пізнання себе та краще розуміння інших, вирішення внутрішніх проблем, отримання корисної інформації, відчуття впевненості і спокою.