Фахівці центрів СПР Служби взяли участь у родинному фестивалі «Зустрінемось! З війни – до миру»

Дата: 29.05.2017 Переглядів: 141

У суботу, 27 травня, на території Національного комплексу «Експоцентр України» (м. Київ) відбувся родинний фестиваль для учасників АТО та членів їхніх сімей «Зустрінемось! З війни – до миру».

Організатори заходу: Благодійний фонд “Чисте небо” – Центр Допомоги учасникам АТО в Київській області, Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій.

Фестиваль мав на меті дати можливість воїнам АТО зустрітися і разом шукати дорогу до мирного життя.

За підтримки Іванківської райдержадміністрації участь у фестивалі змогли взяти й учасники АТО Іванківського району зі своїми родинами. Спеціалісти ЦСПР Ірина Струпова та Артем Бабич супроводжували групу та протягом фестивального дня працювали з учасниками АТО, надаючи їм юридичну та інформаційну допомогу, розповідаючи про послуги Іванківського ЦСПР, розповсюджуючи інформаційні буклети та газету Центру.

Директор Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення. Ангеліна Лахтадир, психолог Наталія Жанталай, юрист Ольга Гоголь та масажист Оксана Ткаченко презентували роботу Центру учасникам Фестивалю, надали інформацію про послуги, які надає центр, провели юридичні та психологічні консультації та презентаційний масаж. Найбільше учасників АТО цікавили пільги для сімей учасників АТО, безкоштовне медичне обстеження, лікування гепатиту С, боротьба з алкозалежністю, санаторно-курортне оздоровлення, соціальні підприємства. Одночасно відбувалося знайомство з іншими організаціями, які також працюють з учасниками АТО.

На фестивалі всі  мали можливість отримати кваліфіковану допомогу юристів, психологів, реабілітологів, послухати пісні у виконанні українських музикантів, відвідати фотовиставку та ярмарку вакансій, взяти участь у різноманітних майстер-класах, лекторіях, професійній фотосесії.

Більшість сімей було з дітьми, тому для найменших були облаштовані дитячі майданчики, де їх розважали аніматори.

Запрошених пригощали стравами воєнно-польової кухні. Різноманітність програми сприяла спілкуванню, знайомствам, зустрічам з побратимами. Всі учасники залишилися задоволені  та з гарним настроєм поверталися додому.