Фахівці ЦСПР м. Коростень взяли участь у проведенні Дня без цигарок

Дата: 01.06.2017 Переглядів: 191

У вівторок 31 травня 2017 року у світі відмічається  Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням.

 

 

 

 

 

 

 

Фахівець з соціальної роботи Обиход В. В., психологи Волківська Н. А., Невмержицька Ю.С. та учасники АТО члени групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше» Центру  соціально-психологічної реабілітації населення,  який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, провели загальноміську акцію «Обміняй цигарку на цукерку» в центральному парку Древлянському міста Коростень.

Захід мав на меті привернути увагу людей до боротьби зі шкідливою звичкою. Велика кількість мешканців та гостей міста взяли участь у акції. Всі бажаючі мали змогу висловити свою думку, обираючи та приклеюючи сердечко (лайк) на плакаті, голосували за чи проти паління.

 

Серед підлітків та молоді проводилась дискусія «Паління чи спорт». Діти охоче відповідали на питання фахівців Центру щодо шкідливості вживання цигарок. Отримували пам’ятні значки на футболки. Фотографувались на пам’ять про акцію у спеціальній фотозоні з різними цікавими масками.

Дорослі чоловіки обмінювали цигарки на цукерки, висловлюючи бажання про відмову від тютюнової залежності. Психологи Центру відразу надавали консультацію, запрошували до Центру та роздавали брошури з порадами, про те, як можна відмовитись від паління та вести здоровий спосіб життя.

На акцію «Обміняй цигарку на цукерку» також завітали учасники АТО разом зі своїми дітьми, допомагали в організації, брали активну участь у обміні цигарок, розповідали про шкідливість звички палити.

Про подію розповіла Любов Паламарчук, фахівець зі звязків з громадськістю та пресою