Фестиваль-конкурс воєнно-патріотичної пісні “За Україну, за її волю, за народ”.

Дата: 23.02.2017 Переглядів: 313

З метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, утвердження любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України, як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, та відповідно до Указу Президента України, в Іванкові проведено перший районний фестиваль-конкурс воєнно-патріотичної та стрілецької пісні “За Україну, за її волю, за народ”.

Захід організовано відділом культури, національностей, релігій, молоді і спорту Іванківської РДА на чолі з начальником відділу Надією Бірюк, за підтримки закладів культури та освіти району.

Вже проведено відбіркові тури по селах району, участь в яких взяли народні колективи, які представили  близько сотні номерів художньої самодіяльності, та півфінал, програма якого включала 50 конкурсних номерів. Вік учасників – від 4 до75 років. На розсуд журі, до складу якого увійшла й заступник директора Іванківського Центру соціально-психологічної реабілітації населення Людмила Шелест, було представлено стрілецькі, народні та сучасні воєнно-патріотичні, національно-патріотичні, авторські  пісні у виконанні солістів та ансамблів, ряд хореографічних композицій.

Фестивальний  день тривав до 7 години вечора і порадував відкриттями нових талантів, як серед дітей, так і серед дорослих, цікавим самобутнім репертуаром та щирим виконанням. За свою доньку-конкурсантку вболівав і учасник АТО Костянтин Вислоцький з с. Підгайне, який на багатьох піснях ледь стримував сльози. Хочеться відзначити, що всі учасники продемонстрували не тільки свою майстерність, а й непідробний патріотизм, який за останні роки зріс у рази й набув особливого змісту,щиру любов до України, її історії, культурної спадщини.

 

Після підведення підсумків журі нагородило дипломами переможців та учасників конкурсу і запросило на фінальний гала-концерт фестивалю, який відбудеться у вівторок за участю найкращих виконавців.

Інформує Людмила Шелест, заступник директора