Фінішувала регата на “Кубок Великого Дніпра”

Дата: 02.08.2017 Переглядів: 81

28 липня 2017 року фінішувала 40 регата на “Кубок Великого Дніпра”.

Витримати 4 неділі  під парусами – задача не з легких. Але наші учасники, серед яких були і команди учасників АТО, проявили себе мужньо. Всього учасники пройшли 5 шлюзів (завдяки фінансовій підтримці громадської організації “Українська асоціація інвалідів АТО”). З продуктами харчування допоміг київський міський благодійний фонд  “Фудбенк”.

У Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську та Херсоні до регати підключалися місцеві яхтсмени, і маленька дніпровська флотилія впевнено фінішувала. Першими в своїх класах були «Антарес», «Princess» (обидві – Дніпро), «Росава», «Авалон», «Moby Dick» і «Мary» (всі – Київ).

А в Запоріжжі яхтсмени дружно відзначили заручини членів екіпажу яхти «Мary» майора Нацгвардії, учасника АТО Сергія Зварича і його нареченої Юлії, які під одним вітрилом (і прапором Нацгвардії!) перевіряли на міцність свої відносини.

Самі яхтсмени визначили неофіційного переможця регати – екіпаж швертбота   «малюка» «Мary», який проявив стійкість і сміливість, незважаючи на труднощі багатомільного переходу.