Фотовиставка у Дніпрі до Дня українського добровольця

Дата: 15.03.2018 Переглядів: 74

14 березня у Дніпрі спеціально до Дня українського добровольця відбулася фотовиставка, присвячена мирним професіям бійців, які брали участь у бойових діях із захисту незалежності на Сході України.

Фотопроект почали реалізовувати у минулому році. У 2018 році створили шосту частину проекту «Заради них», перший розділ якого присвятили мирним професіям воїнів. Участь взяли п’ять учасників війни, які представляють різні професії. Усі частини фотосесії вдало зібрали в окремій альманах. Загалом, вийшов цілий спектр професій – шахтарі, слюсарі, менеджери, повари, далекобійники. До кінця року планується створити ще чотири частини.

«Я служив у 28-й бригаді півтора роки. В мирному житті я працюю артистом балету та хореографом в ансамблі «Славутич». Хореографією займаюсь з самого дитинства, але на початку 2015 року я відправився на війну. Я отримав військову освіту в навчальному центрі. Мої побратими адекватно ставилися до моєї професії, проблем з цим не виникало», – розповів учасник проекту, доброволець Сергій.

Фотографом проекту незміно залишається Ігор Співак, який продовжуватиме роботу над іншими темами зйомок. «Кожна окрема новела з цієї серії зйомок категорично відрізняється від попередніх. Цього разу ми зняли портрети наших героїв у студії, другу частину фотографували безпосередньо на місцях роботи демобілізованих бійців. Герої пройшли війну, вони не бояться нічого, тим більше, об’єктива камери», – додав Ігор Співак.

З героями фотографій та організаторами виставки спілкувався начальник Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Олексій Корж.