Франківцям презентували фільми про героїзм і патріотизм українців

Дата: 08.11.2017 Переглядів: 89

Франківцям показали дві частини проекту “Слава Україні! – Героям Слава!”: про героїзм священика “Апостол миру” та про госпітальєрку Яну Зінкевич “Легенда про госпітальєра”.

На показ стрічки запросили представників влади, ветеранів війни, мешканців міста. Висловив свою вдячність за фільм і представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимир Веркалець.

Організатор заходу Олена Фурдуй наголосила на важливості фільму. Вона сподівається, що побачене зміцнить патріотизм українців, особливо молоді.

В Івано-Франківську також  хочуть знімати стрічку про пенсіонера, який жив у Радянському Союзі і не хоче бачити, що відбувається у сучасній Україні. Він побачить героїзм українських воїнів та має зробити правильні висновки.

Важливо, що молодь знімала ці фільми, щоб молодь це побачила.

Голова громадської організації ветеранів війни Роман Марцей сказав, що шостий фільм, який буде відзнято на Прикарпатті, буде  дуже  щирим й чесним, який братиме за душу. “Наш народ має знати, за що гинуть наші хлопці та шанувати їхній героїзм”, – наголосив він.