Футбол на КУБОК ГЕРОЇВ АТО. Фінальні змагання

Дата: 10.10.2017 Переглядів: 118

Сьогодні на території навчально-тренувальної бази футбольного клубу “Динамо” Київ  (м. Київ, Столичне шосе, 45) відбулось урочисте відкриття фінальних змагань Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО .

За перехідний Кубок Героїв змагатимуться 16 кращих команд з 56, які брали участь у змаганнях в шести девізіонах: Захід, Схід, Північ, Південь, Центр та Київ.

Організатором цього чемпіонату є Федерація футболу учасників АТО, під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО „Українці разом”, соціального партнера Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Завітали на захід представники Міністерства оборони, Служби безпеки, Держприкордонслужби, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористин операції (Службу представляв заступник Голови – Вячеслав Марченко), Федерацій Футболу України та міста Києва, військовослужбовці Збройних сил України, громадських об’єднань учасників АТО та ЗМІ.

Президент Федерації Футболу учасників АТО, голова правління Громадської спілки “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “Українці разом” Руслан Руденко привітав присутні команди, до складу яких входять діючі та демобілізовані військові, подякував партнерам Футбольної Ліги учасників АТО та наголосив, що ці змагання дають не тільки спортивні перемоги, а й моральну, психологічну та фізичну реабілітацію військових, які брали участь у бойових діях на сході нашої Батьківщини.