Футбольна Ліга учасників АТО розпочинає п’ятий сезон

Дата: 19.03.2019 Переглядів: 92

З 24 березня по 14 жовтня 2019 року відбудуться змагання нового, вже п’ятого сезону Чемпіонату «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО.

Відкриття нового сезону Чемпіонату відбудеться  24 березня о 10.00 на Центральному стадіоні в місті Вишневе, що під Києвом.

Організатором виступає Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!».

Цього року Чемпіонат об’єднає 88 команд сектору безпеки та оборони України і ветеранів АТО, а це понад дві з половиною тисячі учасників бойових дій – захисників України.

Чемпіонат Ліги учасників АТО  є на сьогодні наймасштабнішою в Україні з  2015 року програмою психологічної і фізкультурно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій.

До Ліги входять шість регіональних дивізіонів: «Київ», «Північ», «Схід», «Центр», «Захід» та «Південь».

За результатами змагань переможці регіональних дивізіонів матимуть можливість розіграти перехідний Кубок Героїв АТО на київському стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського 14 жовтня у День Захисника України.

Про це повідомляє Голова Правління громадської спілки “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” Руслан Руденко (ukrazom.org).