“Герої не вмирають”. Презентація книги про Героя

Дата: 08.02.2018 Переглядів: 275

Іванківський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Державної служби України у справах  ветеранів війни України та учасників антитерористичної операції,  має спільні напрацювання з районним осередком Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина».

Цього разу, спеціалісти Центру на чолі з директором Галиною Бабич  8 лютого взяли участь у презентації  видання про нашого земляка Олега Габорака «Сон» із серії «В строю» (укладач Ольга Філюк). Презентацію було проведено в Іванківському районному будинку культури.

Книга присвячена юному герою – бійцю, який у складі батальйону «Карпатська Січ» захищав на Сході України свою Батьківщину. 11 грудня 2015 року його не стало.

“Людське життя – своєрідний спалах у потоці вічності. Зовсім коротке, через те – безцінне. Тому гідне найвищої пошани та поваги тих, хто не пошкодував безцінного дару – свого життя. Заради миру і спокою інших”.

Ці слова звучали лейтмотивом під час виступів присутніх на презентації: Олега Куцина, командира Легіону Свободи та окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ», Ігоря Сабія – голови фракції ВО «Свобода» в Київській обласній раді, Ольги Філюк – голови громадського об’єднання українок «Яворина» Київщини, Олега Берегового – депутата Іванківської районної ради, і звичайно, матері захисника – Світлани Чеканової.

У виконанні народного аматорського ансамблю «Криничанка» звучали патріотичні пісні. Олена Андрусик присвятила Олегу свого вірша.

Наостанок, були вручені примірники видання представникам відділу освіти та культури.

Після презентації учасники заходу поклали квіти на могилу Героя.