Хмельниччина прощалась із своїм захисником

Дата: 02.03.2018 Переглядів: 227

Жителі села Шарівка Ярмолинецького району на Хмельниччині 1 березня попрощалися з Олександром Казміровим, який помер у госпіталі унаслідок поранення в зоні АТО.

Після строкової служби Олександр пішов на військову службу за контрактом. Служив помічником гранатометника у 24-й окремій механізованій бригаді ЗС України. В думках була військова кар’єра та бажання мати власне житло.

Восени 2018-го Олександра Казмірова мали перевести із зони АТО на службу до Хмельницького. І святкувати свій 22-й день народження в листопаді хлопець хотів разом із рідними. Та цього вже не станеться. О п’ятій вечора 17 лютого на Світлодарській дузі військовий отримав важкі поранення голови під час обстрілу наших позицій. Лікарі у Харківському військовому госпіталі вісім днів боролися за його життя. Олександр Казміров переніс операцію і перебував в стані коми. 26 лютого він помер, не приходячи до тями.

Поховали Героя в селі Шарівка, де проживає його батько. Хоч сам хлопець народився і ріс в селі Щербані Старосинявського району. Звідти на похорон приїхало чимало рідних та друзів померлого.

Приїхали віддати шану Олександру Казмірову також його побратими, військові й волонтери із Хмельницького, представника влади села, району, міста Хмельницького, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Климюк.

Прощання із військовим розпочалося біля помешкання його батька. Навколо двоповерхового багатоквартирного будинку зібралися більше двох сотень людей.

Далі усі вирушили на кладовище. Преклонивши коліна, присутні проводжали воїна в останню путь. Мороз і пронизливий вітер супроводжували колону усі три кілометри шляху до цвинтаря. Попри це, майже весь шлях бойові побратими несли труну з тілом Олександра на руках.

З військовими почестями поховали Олександра на місцевому кладовищі.

Земля пухом тобі, Воїне…Найщиріші співчуття рідним та близьким…