Голова Служби А. Дерев’янко взяв участь у “круглому столі” в Укрінформі

Дата: 19.01.2017 Переглядів: 264

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Валентинович Дерев’янко сьогодні,  19 січня 2017 р., взяв участь у засіданні “круглого столу” в інформаційному агентстві “УКРІНФОРМ” (вул. Б. Хмельницького, 8/16), присвячене підписанню меморандуму про співпрацю між ВГС “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”, громадськими об’єднаннями, представниками державних установ, сектору безпеки та оборони і бізнесу, а також у прес-конференції на тему: “Всеукраїнська програма соціально-правового захисту учасників бойових дій “Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ”.

Організатор: Громадська спілка “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ”.

Учасники: Руслан Руденко – голова Правління Всеукраїнського Об’єднання Учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”; Артур Дерев’янко – Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції; Михайло Матяш – голова Правління ГО “Асоціація з медичної та психологічної реабілітації”, професор; В’ячеслав Ященко – т.в.о. заступника командувача НГУ (по роботі з особовим складом), полковник; Микола Білосвіт – директор КП “Київпарктранссервіс”, екс командир 12 мотопіхотного батальйону ЗСУ, м. Київ, полковник; Василь Коробка – начальник військово-медичного управління МВС України, генерал-майор; Сергій Сердюк – директор департаменту персоналу ДПСУ, полковник; Олег Чернявський – керівник управління з питань фізичної культури і спорту Генерального штабу Збройних Сил України, полковник; Олег Рачук – голова Асоціації адвокатів України; Олександр Сопов – голова Правління ВГО “Країна”.

На заході присутні представники  профільних міністерств, сектору безпеки та оборони, соціально-відповідального бізнесу та волонтерських організацій України.

Переглянути перебіг засідання та прес-конференцію можна на сайті “УКРІНФОРМУ”

Про розвиток соціальної програми для учасників АТО читайте також на шпальтах газети “Урядовий кур’єр” від 21.01.2017 № 12