Голова Служби Артур Дерев’янко на прямому зв’язку з громадянами

Дата: 21.03.2017 Переглядів: 120

21 березня Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України.

Перед її початком традиційно відбувся брифінг для представників ЗМІ, які сьогодні представляли такі інформаційні агентства, як “Укрінформ”,  “Інтерфакс-Україна”, “Українські новини”,  урядове видання “Урядовий кур’єр” та інші.

Голова Служби представив головні результати діяльності Служби  у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції у 2016 році, розказав про проблемні питання, які вирішувались протягом року, а також окреслив найбільш важливі питання, що потребують подальшої реалізації.

В ході брифінгу журналістів було поінформовано про виконання Програми діяльності Уряду та Указу Президента України № 150 “Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції”.

Наприкінці брифінгу очільник Служби звернувся до  журналістів щодо об’єктивного висвітлення проблемних питань та сприяння Службі у поширенні інформації серед учасників АТО про  програми соціального захисту.

Під час прямої телефонної лінії Артур Дерев’янко  Голова Служби відповів на 14  запитань громадян з різних областей та куточків країни, яких цікавили питання поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни, порядок нарахування пенсій, фінансуванню програми психологічної реабілітації на 2017 рік, про роботу  органів соцзахисту тощо.

Артур Валентинович надав всім громадянам необхідні роз’яснення та консультації.