Голова Служби на урядовій телефонній лінії спілкувався з громадянами

Дата: 16.09.2015 Переглядів: 102

Як  повідомлялося, 15 вересня цього року Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України.

Традиційно, перед її початком відбувся брифінг для журналістів.

Засоби масової інформації були представлені телеканалами “ICTV”, “NEWS ONE”, “УКРАЇНА”, “Еспресо”, інформаційними агентствами “Інтерфакс-Україна”, “Укрінформ”, газетами “Урядовий кур’єр”, “Народна армія”. Сьогоднішній захід також зацікавив Національну радіокомпанію України, інтернет-видання “17 канал”.

IMAG0684Голова Служби поінформував про головні державні завдання, які виконує Служба з початку її діяльності, докладно розповів про бюджетні програми, головним виконавцем яких є Державна служба, про досягнення і питання, які потрібно вирішувати спільно з громадою.

Очільник Служби навів статистичні дані щодо внесених до державного реєстру учасників бойових дій, розказав про хід реалізації програм щодо забезпечення житлом учасників АТО, отримання санаторно-курортних путівок, психологічної допомоги в центрах соціально-психологічної реабілітації. Він також сказав увагу на початок роботи територіальних органів Служби і виразив сподівання на ефективну взаємодію обласних державних адміністрацій з секторами.

В ході брифінгу Артур Дерев’янко звернувся до журналістів з проханням брати активну участь у поширенні важливої для учасників АТО інформації щодо соціального забезпечення.

В ході прямої телефонної лінії Голова Служби відповів на запитання громадян з м. Києва і області, Харківської та інших областей. Питання громадян стосувалися соціального захисту ветеранів війни, отримання статусу учасника бойових дій, інваліда війни, призначення пенсій і субсидій ветеранам та учасникам бойових дій, надання одноразової грошової допомоги, можливості отримання земельної ділянки для будівництва тощо.