Голова Служби: Соціальна картка учасника АТО може працювати і на державному рівні

Дата: 13.06.2017 Переглядів: 250

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко бере участь у  засіданні  «круглого столу» на тему: «Соціальна картка учасника АТО «Українці-разом!» як ефективна всеукраїнська програма соціально-правового захисту учасників бойових дій на Донбасі та членів їх сімей», яке проходить в інформацІйному агентствІ “УКРІНФОРМ”.

Учасники заходу: Руслан Руденко – голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці-разом!»;  Олег Чернявський та Олександр Хоровець – представники Генерального штабу Збройних Сил України, Валерій Шандурський – представник Національної гвардії України; Оксана Поліщук – голова Асоціації операторів зовнішньої реклами України. В залі також присутні представники ветеранських та волонтерських організацій учасників АТО України, представники соціально-відповідального бізнесу та учасники АТО.

Артур Валентинович нагадав, як розпочиналася цей соціальний проект, сказав про підтримку Службою слушної  ініціативи Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці-разом!” із  створення програми соціально-правового захисту «Соціальна картка учасника АТО»,  яка зараз вже дає суттєві переваги  учасникам бойових дій на сході України та членам їхніх родин.   Він наголосив, що основною метою програми  є об’єднання учасників АТО до всеукраїнської ветеранської спільноти, і ця програма може успішно працювати і на рівні держави.

Голова ВГО “Українці-разом!» підкреслив, що «Соціальна картка учасника АТО «Українці-разом!» є безоплатною, іменною і небанківською пластиковою карткою, що за допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення дає змогу кожному власнику – учаснику АТО отримувати: безоплатну правову підтримку та юридичну консультацію; безоплатне обстеження та отримання медичних послуг; психологічну підтримку; знижки на покупки у всеукраїнських торговельних мережах; освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їхніх сімей.

Руслан Руденко зауважив, що наразі обсяги знижок та можливостей постійно збільшуються завдяки новим партнерам, яких на сьогодні вже понад 1800 малих та середніх підприємств. Учасники заходу підкреслювали, що завдяки такій програмі, яка працює у тісній взаємодії  із державними органами та силовими структурами із залученням соціально-відповідального бізнесу, учасники АТО можуть отримувати необхідні послуги. Він додав, що на сьогодні понад 80 тисяч учасників бойових дій в Україні вже отримали і користуються цією адресною допомогою.

Учасники заходу також відповіли на питання журналістів та присутніх військовослужбовців.

Відповідаючи на запитання, Артур Валентинович наголосив, що  учаснику АТО потрібно обов’язково стати на облік в органах соціального захисту, не замикатись в собі, звертатись до державних органів на місцях, зокрема, до представників Державної служби в областях, адреси яких вказані на сайті Служби, а також до численних громадських організацій. Він ще раз підкреслив, що у цьому році практично всі державні програми Служби із надання допомоги учасникам бойових дій передані на районні рівні.

Перебіг засідання дивиться на сайті УКРІНФОРМУ