Голова Служби відкрив футбольні змагання на Кубок Героїв АТО

Дата: 03.04.2017 Переглядів: 207

2 квітня на стадіоні ФК Діназ  у селі Лютіж Вишгородського району Київської області урочисто відкрито черговий сезон Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО.

Велику футбольну подію презентовано Федерацією футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” та при підтримці Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

 

 

Серед запрошених почесних гостей – Голова Державної служи України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко, якому було надано честь відкрити футбольні змагання.

Змагання відбуватимуться з 02 квітня по 03 грудня та пройдуть у 23 містах України. Участь беруть 56 команд учасників АТО сектору безпеки та оборони, а це більше тисячі побратимів, що пройдуть психологічну та фізкультурно-спортивну реабілітацію на великих футбольних полях українських міст.

Подивитись відеорепортаж.

Дивиться також інформацію про відкриття сезону тут.

Запрошуємо всіх на матчі команд вболювати за наших захисників, а також слідкувати за перебігом чемпіонату на сайті Федерації.