Голова Служби зустрівся з військовими аташе

Дата: 28.10.2016 Переглядів: 82

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників  антитерористичної операції Артур Дерев’янко 25 жовтня 2016 р. взяв участь у зустрічі ветеранів Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (ВСВВ) з представниками військових аташатів іноземних Посольств, акредитованих в Україні.

foto-z-atasheЗустріч відбулася у рамках  відзначення 72-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та з нагоди 25-річчя утворення Всеукраїнської Спілки ветеранів війни.

У заході, який проходив у Київському міському Палаці ветеранів, взяли участь військові аташе Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Грузії, Казахстану, Литви, Латвії, Польщі, Чехії, Словаччини, Туркменістану, Естонії, а також представники Служби та Міністерства оборони.

Засідання відкрив перший заступник Голови ВСВВ Шамрай В. І.  У своєму виступі він відмітив активну участь народів колишніх радянських республік, народів Чехії, Словаччини, Польщі у звільненні нашої Батьківщини від нацистських загарбників 72 роки тому і виразив щиру подяку від ветеранів України народам цих країн.

Голова Державної служби А. В. Деревянко поінформував учасників зустрічі про завдання і програми, які виконуються Службою, навів конкретні цифри, пов’язані з військовими  подіями  в східних областях України, розповів про програми реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО. Він також відповів на питання учасників зустрічі.

 foto2З нагоди 25-річчя від дня створення Спілки і 72-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників Артур Валентинович вручив першому заступнику Голови ВСВВ Шамраю В. І. грамоту Державної служби про нагородження Всеукраїнської Спілки ветеранів війни за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху в Україні, історико-культурної спадщини, національно-патріотичного виховання молоді.

.