Готуємо ефективне інформаційне поле для 5 хвилі демобілізованих

Дата: 21.07.2016 Переглядів: 207

Хоч і нетривалі відпустки отримують наші воїни-контрактники,  та, повертаючись додому, обов’язково відвідують Бородянський центр СПР, що працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

nakonechn2За словами працівників  Центру, ці зустрічі завжди душевні і взаємно корисні: бійці отримують комплекс заходів із соціально-психологічної та фізичної реабілітації, а фахівці – безцінну інформацію з перших рук для коригування своєї роботи з головною цільовою категорією та створення необхідного інформаційного поля для тих, хто повертатиметься з черговою хвилею демобілізації.

Чергова зустріч відбулася з волонтером, який понад рік віддано допомагав землякам, збираючи та доставляючи допомогу у зону АТО, а потім не витримав і повернувся на передову, підписавши контракт. Для нас  Юрій Н. був і залишається також і волонтером Центру, адже саме в партнерстві з ним і його демобілізованими товаришами ми розгортали в регіоні благодійний марафон «Єднайся громада – підтримай солдата!», працювали над встановленням довірливих взаємин із бійцями та їх родинами, започатковували мобільну психологічну службу.

Для свого візиту до Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації цього разу Юрій підготував чимало питань із інформаційної та правової тематики, що цікавлять його побратимів. Спільно з керівником інформаційно-аналітичної служби ЦСПР були підготовлені необхідні інформаційні матеріали. Окремо попрацювали над запитами, що дозволять сформувати ефективне інформаційне поле для воїнів п’ятої хвилі демобілізації.