Говорити про війну з дітьми потрібно, а ще потрібніше — говорити з ними про мир

Дата: 22.07.2016 Переглядів: 211

В обласній літній школі для обдарованих та талановитих дітей на базі дитячого табору “Юний турист”, що у селі Количівка Чернігівської області, триває друга зміна національно-патріотичного профілю.

Говорити про мир-9

Тут дуже гамірно та весело: драгонботи, навчальні стрільби в тирах і військовий квест — діти від такого літа у захваті.

Відповідно до плану роботи літньої школи одне із занять, яке називалося “Військово-патріотичний квест-подорож: Екскурсія армійськими стежками” провів завідувач сектору у Чернігівській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Альберт Черешко.

Говорити про мир-15У гостях у шкільних лідерів, які відпочивають у літній школі для обдарованих дітей в другу зміну, бійці полку “Азов” і кадрові військові Збройних сил України. Хоча “відпочивають” для цих юних активістів — не зовсім правильне слово. Тактична медицина, евакуація пораненого з поля бою, розбірка-збірка автомату і стрільба з гвинтівки — таку програму “відпочинку” організували дітям АТОвці

Говорити про мир-8Говорити про мир-10

Аби умови дитячого табору наблизити до екстремальних, учасників військово-патріотичного квесту перед виконанням завдань на швидкість дезорієнтують.

Говорити про мир-4Хлопці – 15 обертів навколо себе, дівчата – 10, а потім ще 7 присідань. Очі не закривати! А потім 10 секунд прицілитися і вистрілити!наказували інструктори.

http://xn--https-gweoiz6d/www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=s7dSzChKMks

Бійці кажуть — досвід, який вони передають дітям, може знадобитись не тільки на війні.

Говорити про мир-2У заході також взяв участь капітан Юрій Літковець. До дітей він приїхав зі своїм бойовим побратимом, який вже встиг стати легендою українського війська — захищали  країну вони разом. І цей бойовий побратим – пес на ім’я Рем.

Захищати країну вони разом поїхали з Криму. Юрій Літковець за свою мужність  нагороджений не одним державним орденом.

Після проведених змагань на переможців чекали заслужені нагороди. Діти були задоволені.

На знак подяки діти підготували невеличкий концерт для бійців. А ще вони намалювали малюнок, на якому зображений воїн з променем світла у пітьмі і назвали його “Воїн світла”. Всі діти підписалися на ньому. Цей малюнок Юрій Літковець пообіцяв передати нашим морякам в Одесу і дотримав свого слова.

Говорити про мир-17