Громада Коростеня дала високу оцінку роботи Центру соціально-психологічної реабілітації

Дата: 27.02.2017 Переглядів: 132

24 лютого 2017 року в Палаці культури ім. Т. Г. Шевченка м. Коростень Житомирської області пройшов захід, на якому було нагороджено переможців міського щорічного відкритого рейтингу популярності (визнання) “Гордість міста 2016”.

При визначенні переможців цього рейтингу популярності „Гордість міста” враховуються заслуги, досягнення за діяльність в певному напрямку, які сприяли підвищенню авторитету міста і його мешканців перед громадою міста на регіональному і державному рівнях за минулий рік.

В номінації “Громадянська позиція”: “Сильні духом” – нагороджена відзнакою група само- та взаємодопомоги «Гуртом легше» для учасників АТО, яка працює при Центрі соціально-психологічної реабілітації населення, який належить до сфери управління Служби, з 10 квітня 2016 року під керівництвом соціального педагога Вікторії  Обиход.

На сьогодні група налічує вже 155 учасників АТО з міста Коростень та Коростенського району. Головна мета – підтримка та інформаційний обмін. Девіз групи: «Один у полі – не воїн».

Групою складено програму для повернення до мирного життя наших захисників, організовано соціальне консультування, перенаправлення та супровід учасників АТО з питань пільг. Проводяться інформаційні зустрічі з представниками органів влади, лікарні, волонтерами, підприємцями, юридичними установами.

Учасники групи «Гуртом легше» відвідують екскурсії, вистави, концерти. Проводять виховні години в навчальних закладах міста та району, займаються   арт-терапією. Висадили алею дерев учасників АТО в районі с. Чигирі  Коростенського району. Збирають та відправляють посилки побратимам  на передову.

Керівник групи Вікторія Обиход, волонтер Олег Чирков та учасники мають   ще багато ідей та планів  на майбутнє. І саме вони, Сильні Духом Герої Коростенщини,  по праву отримали цю нагороду.

З чим ми їх і вітаємо. Бажаємо, щоб не згасало їхнє прагнення досягти  усіх своїх поставлених цілей. Віримо, що вони впораються з усіма завданнями.

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!