Інформація за сюжетом програми “Подробиці” каналу “Інтер” від 01.07.2016

Дата: 02.07.2016 Переглядів: 286

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у своїй діяльності чітко дотримується норм чинного законодавства України, зокрема, під час закупівлі послуг з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції, усвідомлюючи, що здійснення на найвищому рівні реабілітаційних заходів хлопцям, які пройшли пекло боїв в зоні АТО, пролили кров та бачили страждання і смерть своїх побратимів, – це мінімальна відплата за їх героїзм, що забезпечує соціальну стабільність та безпеку в суспільстві.

Тому Служба відкрита для співпраці у справі контролю за якістю цих послуг та готова сприяти відповідним органам в межах компетенції в перевірці достовірності інформації, озвученої в сюжеті каналу “Інтер”, і вжиття відповідних заходів.

Зазначаємо для уточнення, що Службою за результатами відкритих торгів у 2016 році був укладений договір з Дочірнім підприємством Санаторно-оздоровчий комплекс “Джерельце” на загальну суму 1 005 480,00 грн на надання послуг з психологічної реабілітації 190 учасникам антитерористичної операції, на відміну від оприлюдненої каналом “Інтер” інформації про загальну суму договору в розмірі 1 700 000 грн на надання послуг 400 учасникам антитерористичної операції.

Станом на 02.07.2016 Службою кошти Санаторно-оздоровчому комплексу “Джерельце” не перераховувались, а отже залишків коштів, які за сюжетом “чи будуть, чи не будуть повернуті комплексом”, не існує.

Повідомляємо, що орієнтовною датою прийняття учасників антитерористичної операції Санаторно-оздоровчим комплексом «Джерельце» на психологічну реабілітацію є серпень 2016 року, з одночасною перевіркою Службою, за участю громадськості, надання відповідних послуг.

В сюжеті також зазначено, що органом соціального захисту населення м. Рівне у 2015 році було надано два направлення на психологічну реабілітацію, проте 194 направлень також у 2015 році було видано учасникам антитерористичної операції до Санаторно-оздоровчого комплексу «Джерельце» іншими органами соціального захисту населення Рівненської та Дніпропетровської областей.

направлнаправлення

До Служби надходили численні подяки від учасників антитерористичної операції за психологічну реабілітацію, яку вони отримали у Санаторно-оздоровчому комплексі «Джерельце» у 2015 році, що також підтверджується кадрами сюжету.

листДякуємо каналу “Інтер” за співпрацю. Служба і надалі  відкрита для преси і громадськості.