Інформування учасників АТО на Харківщині

Дата: 13.11.2017 Переглядів: 171

10 жовтня в приміщенні Печенізької райдержадміністрації відбулася зустріч представників громадського об’єднання “Спілка ветеранів АТО” і Державної служби України у справах ветеранів війни і учасників антитерористичної операції з Печенізькою громадою учасників АТО.

Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” провели консультації в рамках проекту “Порада, підтримка, допомога”, який реалізується за підтримки МФ “Відродження”, а саме – надання первинних юридичних консультацій для учасників АТО у Харківській області. У свою чергу, представник Державної служби у Харківській області Єрьоменко Олексій проінформував спільноту учасників бойових дій про державні програми з будівництва, безвідсоткових кредитах та працевлаштування, так як ці питання стоять дуже гостро, особливо, у мешканців сільської місцевості. Не залишилися поза увагою питання санаторно-курортного лікування учасників АТО.

На зустрічі громадські активісти довели інформацію про соціальні програми для учасників АТО в Харківській області, про результати роботи у сфері забезпечення воїнів земельними ділянками, програми забезпечення житлом, пільговий проїзд, питання медичного забезпечення тощо.