Ірина Фріз: «Програми психологічної підтримки та медичної реабілітації повинні розвиватися якнайшвидше за всіма сучасними методиками та технологіями»

Дата: 29.05.2019 Переглядів: 74

Про це вона заявила під час відкриття Центру психологічної та медичної реабілітації в Одесі.

 

«Україна потребує допомоги в цей важкий час. Програми психологічної підтримки та медичної реабілітації – є на сьогодні тією сферою, яка повинна розвиватися якнайшвидше за всіма сучасними методиками та технологіями. Маємо вже сьогодні розуміти й оцінювати усі ризики, з якими ми зіткнемося, якщо не розгорнемо сучасну інфраструктуру відповідної системи допомоги для ветеранів», – зазначила Ірина Фріз.

Слід зазначити, що Центр зведено на базі старої зруйнованої бібліотеки Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського в рамках фінансової допомоги за Програмою Європейської командної гуманітарної допомоги в Україні (EUCOM HA) та за підтримки Інженерного командування військово-морських об’єктів США.

«Сподіваюсь,  що разом з нашими міжнародними партнерами ми зможемо реалізувати ще багато успішних проектів!», – зазначила Міністр у справах ветеранів.

За інформацією Мінветеранів