Іван Шевчук: відбулася відверта розмова з посадовцями ОДА щодо соціального захисту ветеранів

Дата: 29.02.2016 Переглядів: 284

24 лютого 2016 року за ініціативою Сектору у Кіровоградській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в приміщені обласної державної адміністрації була проведена робоча зустріч з головами громадських об’єднань ветеранів, учасників бойових дій та антитерористичної операції за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Метою проведення заходу було налагодження комунікації між громадськими об’єднаннями ветеранів, встановлення взаємодії між владою та ветеранською громадськістю для вироблення спільних рішень стосовно вдосконалення соціального захисту, консолідація ветеранського руху для зміцнення безпеки та обороноздатності країни та покращення національно-патріотичного виховання молоді.

В заході взяли участь керівництво Кіровоградської обласної ради, представники ветеранських та громадських організацій, керівники територіальних органів міністерств та відомств України в області, відповідних підрозділів облдержадміністрації, начальник відділу соціальної підтримки населення Кіровоградської міської ради.

????????????????????????????????????

Завідувач Сектору Іван Шевчук зазначив, що ветерани без сумніву є чисельною громадою суспільства та поправу є самою відповідальною, досвідченою та патріотично налаштованою частиною громади, яка вболіває за майбутнє України. Тому ветеранська громада заслуговує на повагу суспільства та підтримку держави.

Заступник голови, керівник апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації, Світлана Лобанова зазначила, що влада завжди готова до конструктивної співпраці з громадськими організаціями, що опікуються проблемами ветеранів та учасників АТО. Тому, зважаючи на ініціативу ряду керівників громадських організацій, було підтримане рішення про проведення сьогоднішнього заходу.

В ході робочої зустрічі учасники відверто обговорити увесь спектр питань, пов’язаних з соціальною підтримкою ветеранів, учасників бойових дій. Усі висловлені пропозиції були опрацьовані та взяті до уваги. За результатами подальшого вивчення порушених питань будуть дані відповідні доручення щодо їх вирішення.