Іванківський центр реабілітації співпрацює з ветеранськими громадськими організаціями

Дата: 19.02.2019 Переглядів: 77

У приміщенні Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, відбулись чергові збори  громадської організації «Учасники бойових дій АТО».

Голова громадського об’єднання Віктор Красюн відзначив ефективну співпрацю з Іванківським ЦСПР, який надає всебічну підтримку учасникам АТО та власне громадській організації, що є значною перевагою у порівнянні з районами, де подібні центри відсутні. Він також поділився враженнями від поїздки ветеранів на святкування 25-річного ювілею Соціально-психологічного центру м. Славутич, під час якої спільно із керівництвом СПЦ м. Славутич та членами «Славутицького об’єднання ветеранів АТО» обговорили питання роботи з ветеранами.

У свою чергу, заступник директора Іванківського ЦСПР Людмила Шелест озвучила найбільш вагомі заходи, проведені спільно Центром та громадським об’єднанням, окреслила проблемні питання учасників АТО, на які варто звернути увагу, і запропонувала додати до спільної діяльності нові ефективні напрями.

Учасники зголосилися провести ряд заходів з військово-патріотичного виховання учнівської молоді, підтримати ініціативу учасників АТО щодо створення футбольної команди ветеранів, розвивати підприємництво серед учасників АТО, спільно з психологами ЦСПР працювати над профілактикою суїцидів серед демобілізованих, організувати навчання для активістів організації та спробувати написати й реалізувати проекти з надання допомоги ветеранам та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції ветеранів до цивільного життя та активної участі у соціально-економічному розвитку громади.