Іванківський ЦСПР провів інформаційну зустріч “ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО”

Дата: 06.04.2016 Переглядів: 156

6 квітня в Іванківському ЦСПР відбулася інформаційна зустріч для учасників АТО та членів їхніх сімей за участю представників установ та організацій, що надають допомогу даній цільовій групі.

Ведуча заходу заступник директора  Людмила Шелест розповіла про послуги Центру для учасників АТО та членів їхніх сімей, а також наголосила на важливості подібних зустрічей, які надають  можливість представникам служб поділитися важливою актуальною інформацією, а учасникам АТО – скористатися нею, отримати відповіді на свої запитання, підняти проблемні питання, які потребують вирішення чи залучення інших сторін.

Головний спеціаліст з питань діяльності правоохоронних органів оборонної мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА, відповідальна за роботу Центру допомоги учасникам АТО при РДА Ніна Сичова поінформувала присутніх про роботу Центру, види матеріальної допомоги, які можуть бути надані учасникам АТО на лікування чи при складних життєвих обставинах, та порядок їх надання. Також нагадала про можливість при потребі отримати допомогу й за обласною програмою.

Начальник Управління пенсійного фонду Лариса Павленко розповіла про особливості нарахування пенсій та вік виходу на пенсію учасників бойових дій, про пенсії для інвалідів, яких в районі налічується 6 осіб, відповіла на питання щодо доплати на неповнолітніх дітей інваліда-пенсіонера.

Провідний фахівець Центру зайнятості  Юлія Безнощенко звернула увагу на те, що до їхнього Центру можна звертатися не тільки безробітним учасникам АТО, а й тим, хто зараз працює, але бажає знайти іншу роботу.  Пані Юлія ознайомила з переліком актуальних пропозицій та запросила на зустріч з одним із роботодавців, яка відбудеться 7 квітня о 10 год, та на ярмарок вакансій 26 квітня.

IMG_7146Голова ГО “Учасники бойових дій АТО” Віктор Красюн висвітлив найбільш проблемні  питання, з якими сьогодні найчастіше стикаються учасники АТО: пільговий проїзд, виділення земельних ділянок, безкоштовне медичне обстеження та лікування тощо.

Про особливості  надання психологічної допомоги, про її необхідність для учасників АТО, які неодноразово переживали бойовий стрес, йшлося у виступі Ірини Превор, психолога ЦСПР.

В цілому зустріч вийшла інформативною та корисною для обох сторін – як учасників АТО, так і представників установ та організацій.

Передає Людмила Шелест, заступник директора