Івано-Франківщина приймає на сімейний відпочинок учасників АТО

Дата: 20.04.2016 Переглядів: 531

Враховуючи побажання учасників АТО та їхніх сімей, за активного сприяння координаторів Івано-Франківського Центру допомоги учасникам АТО, сектору Державної служби України у справах ветеранів війни і учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області, Асоціації спілок ветеранів АТО Івано-Франківщини, обласною Радою 31.03.2016 року було прийняте рішення про організацію сімейного відпочинку та виділено для цих цілей 200 тисяч гривень з обласного бюджету.

Ів-Фр.обл.Синьогора (5)Комісією в складі заступника директора Департамента соціальної політики ОДА Яворського В.Л., головного спеціаліста Державної служби Веркальця В.Ф., голови ГО “Обласна спілка воїнів АТО” Долика А.І., координатора Центру допомоги учасникам АТО Сербин Н.З. було здійснено робочий візит на базу відпочинку “Синьогора” в с. Гута, Богородчанського району, де вони ознайомились з організацією відпочинку сімей демобілізованих воїнів АТО. Було вказано на потребу додаткових послуг для дітей і сімей відпочиваючих. Після вирішення цих питань відбулись перші заїзди сімей учасників АТО.

Ів-Фр.обл.Синьогора (3)Станом на 20.04.16 року вже третій тиждень державний відпочинковий комплекс “Синьогора” приймає на вихідні родини бійців, які захищали Україну в АТО на Сході. Сім’ї поселяють у центральному корпусі в одно- і двокімнатні номери, забезпечують триразове харчування, можливість відвідувати сауну, тренажерну залу, отримувати масаж, з розваг пропонують більярд, пінг-понг і походи горами.

Ів-Фр.обл.Синьогора (2)Поруч з відпочинковим комплексом – вольєри з ведмедями і дикобразом, проходять цікаві екскурсії по Президентській резиденції, що знаходиться на цій же території. Для 22 сімей з Івано-Франківської області, які вже мали змогу тут відпочити, надавались консультації психологів й інших спеціалістів.