Івано-Франківськ зустрічає «Військово – польовий АРТ»

Дата: 23.01.2017 Переглядів: 96

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкрили першу національну виставку робіт культурно-мистецького проекту «Військово – польовий АРТ».

В урочистостях взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець, представники ГУ національної поліції в області,   ветеранських організацій учасників АТО,  творчих спілок, учнівська молодь.

Автором і куратором проекту є віце-президент Асоціації «Україна – Франція», капрал поліції полку патрульної служби особливого призначення «Київ» Павло Ротар, який раніше був бійцем добровольчого батальйону спеціального призначення «Золоті ворота». За його словами, метою проекту є накладення проявів українського народного мистецтва на предмети, які мають суто військове походження – амуніція, обладнання, технічні засоби та засоби самозахисту, та які пройшли горнило військових подій у зоні проведення АТО.

Виставка проходить за підтримки Міністерства культури України, Міністерства соціальної політики, Спеціального добровольчого батальйону МВС особливого призначення «Золоті ворота» та за сприяння Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Під час відкриття виставки головний спеціаліст Служби Володимир Веркалець подякував автору виставки Павлу Ротару  та запевнив, що протягом місяця перебування виставку відвідають учнівська молодь з метою патріотичного виховання та проведення майстер-класів з народними майстрами та громадськими об’єднаннями воїнів АТО разом з сім’ями, та наголосив, що Державна служба завжди сприятиме тим проектам, які направлені на підняття патріотичного духу нашого народу і передають події, що спрямовані на підтримку захисників нашої держави на сході України.