Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни відзначив першу річницю

Дата: 17.07.2017 Переглядів: 72

14 липня в м. Коломия відбулись урочистості до першої річниці з Дня відкриття комунального закладу «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни», який створений на базі державного закладу «Вузлова лікарня станції Коломия Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця».

У заходах взяли участь представники обласної та районої влади,представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець, учасники  антитерористичної операції, ветерани війни в Афганістані, священнослужителі та гості.

На даний час учасникам бойових дій надається повноцінна медична допомога, необхідна для лікування та реабілітації.

За підтримку та допомогу у функціонуванні закладу голові Івано-Франківської ОДА Олегу Гончаруку та голові обласної ради Олександру Сичу передано подяки. Також подяку вручено керівнику громадської організації «Військові капелани» Василю Жупнику.

 Голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков привітав колектив медичної установи з річницею, подякував за віддану і професійну працю та подарував закладу для поповнення бібліотеки книги на духовну і патріотичну тематику. Під час проведення заходу звучали пісні та привітання.