Канадська місія лікарів-волонтерів в Одеському військовому госпіталі

Дата: 25.05.2018 Переглядів: 127

У рамках програми міжнародного співробітництва місія канадських лікарів вшосте прибула в Україну щоб допомогти пораненим учасникам бойових дій на Сході України та постраждалим під час Революції Гідності.

Безкоштовні пластичні операції цього року вони спільно з українськими колегами проводять в Одесі на базі Військово-медичного клінічного центру Південного регіону (колишній 411 Одеський військовий госпіталь).

Наразі в медичному закладі працюють три операційні столи. Всі реконструктивні операції – безкоштовні. Головний лікар-волонтер – професійний пластичний хірург з українським походженням професор пластичної хірургії університету Торонто, керівник програми черепних травм Наукового центра здоров’я у місті Санні Брук Олег Антонішин повідомив, що з канадського боку до місії залучені щелепно-лицеві хірурги, нейрохірурги, травматологи, пластичні хірурги, анестезіологи, а також середній медичний персонал.

Фахівцями з Канади протягом перших двох днів було проведено попередній відбір та надано консультацію понад 70 особам, з яких 30 після ретельних діагностичних досліджень були госпіталізовані для подальшого усунення посттравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м’яких тканин та рубців. А впродовж усіх місій було прооперовано 177 людей, а консультацію отримало близько 400.

Відео “Військове телебачення”