Карітас запрошує родини загиблих учасників АТО у «Центр підтримки сім’ї»

Дата: 23.06.2017 Переглядів: 85

22 червня у День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни у Івано-Франківському Карітасі відбулася зустріч із родинами загиблих учасників АТО.

Захід провели спільно з ГО «Спілка сімей загиблих, померлих і зниклих безвісти у зоні АТО» за участі першого заступника Степана Чомко. На зустрічі був присутній головний спеціаліст Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в Івано-Франківський області Володимир Веркалець.

Вшановуючи пам’ять бійців , у церкві Успіння Пресвятої Богородиці, що у с. Крихівці, відслужили панахиду за загиблими. Директор Івано-Франківського Карітасу о. Володимир Чорній висловив слова співчуття та підтримки рідним загиблих учасників АТО.

Діяльность «Центру підтримки сім’ї» спрямована на системну підтримку сімей учасників АТО. У рамках діяльності центру соціальні працівники та психологи Карітасу забезпечують родинам соціальну та психологічну підтримку, консультують батьків з питань взаємовідносин у сім’ї та проблем з дітьми, а також влаштовують дружні зустрічі, гуртки та дозвілля для батьків і дітей.

Матері та дружини загиблих учасників АТО отримали листівки з графіком роботи «Центру підтримки сім’ї». До центру може звернутися будь-яка родина, яка потребує соціальної підтримки та психологічної допомоги, запрошуються родини учасників АТО, вимушено переміщених осіб та місцевих мешканців.

Володимир Веркалець подякував о. Володимиру за відкриття проекту і запросив всіх присутніх до тісної співпраці і активності, адже тільки разом ми зможемо вирішити і подолати те горе, що спіткало родини загиблих.