Книга пам’яті і шани Івано-Франківської області

Дата: 08.06.2016 Переглядів: 272

Івано-Франківським обласним відділом пошуково-видавничого агентства “Книга пам’яті України” видана  книга скорботи, пам’яті і шани України Івано-Франківської області під назвою “Горять свічки на серці України”. Книга вийшла при сприянні і фінансуванні Івано-Франківської ОДА та  Івано-Франківського міськвиконкому.

В преамбулі зазначено, що кожен рядок цієї книги сповнений невимовної скорботи і болю, бо йдеться про Героїв, які віддали життя, щоб захистити цілісність України. Вони вже ніколи не переступлять порогу рідного дому, ніколи не візьмуть на батьківські руки своїх маленьких дітей.

 Видання розповідає про прикарпатців, які загинули з квітня 2014 до жовтня 2015 рр. на неоголошеній Росією війні проти нашої держави на Сході України. Загалом подано інформацію про 69 загиблих бійців, 4 безвісти зниклих, 4 померлих на військовій службі в цей період.

Вміщені в книзі розповіді дуже різні. Від майстерно написаних журналістами – до наївних школярських… Але їх об’єднує щирість почуттів і пекучий біль.

“Герої не вмирають! Вони житимуть вічно в нашій пам’яті. Їхні імена золотими літерами вже вписала у свою історію Матір-Україна. Ми ж схиляємо голови і просимо Бога, щоб до списку полеглих не додалося вже жодне ім’я”, – написали автори книги.

На превеликий жаль, на нинішній день,  Прикарпаття вже поховало 109 своїх синів.

Повідомляє Мирослав Кріль, завідувач сектору Служби в Івано-Франківській області.