Коли мистецтво лікує душу

Дата: 18.11.2016 Переглядів: 143

Бородянський центр СПР організував поїздку учасників АТО з дружинами на презентацію нового аудіоальбому «Соняхи» відомого в Україні автора і виконавця пісень, колишнього воїна-інтернаціоналіста, а нині активного волонтера В’ячеслава Купрієнка.

Там, у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України відбулася неформальна зустріч бійців з Бородянщини із головою Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артуром Дерев’янком.

borodyanskyj-tsentr-spr-4Артур Валентинович добре знайомий із В’ячеславом Купрієнком ще з курсантських часів, зводила їх доля як бойових офіцерів і на теренах Афганістану. Висока думка про особисті якості, невтомну волонтерську діяльність і творчість героїчної людини, кавалера двох бойових орденів, патріота, як було сказано зі сцени у привітальному слові очільника Держслужби, і привели його на цей творчий вечір, зорганізований за ініціативи Української асоціації інвалідів АТО.

Користуючись нагодою особисто поспілкуватися колишні бійці АТО з Бородянщини, а нині організатори власного креативного підприємства «Арт-майстерня «Створи Власний Дивовижний Світ», розповіли Артуру Валентиновичу про свій соціальний проект, у якому за підтримки Бородянського соціально-психологічного центру, змогли втілити головну мету – покращити соціальну інтеграцію і якість життя людей, долю яких змінила участь у антитерористичній операції на сході України, через забезпечення їх актуальними професійними навичками і можливістю мати постійну роботу. Саме через створення власного бізнесу для себе й таких як самі, опираючись на особисті якості, професійну й творчу самореалізацію, всього лише за два місяці вони змогли досягти значних результатів.

borodyanskyj-tsentr-spr-2У Будинку офіцерів велелюдно. Сюди прийшли послухати талановиту людину, чиї пісні й поезії відображають життя кожного з нас. У В’ячеслава багато друзів по всій країні. Мало, що вміє вкладати душу у вірш і мелодію, він ще постійно виїжджає на  передній край оборони від загарбника. Його пісні переспівують по всій лінії фронту. Тож не дивно, що на цей концерт приїхали привітати й обійняти друга волонтери, бійці, небайдужі.

Після закінчення концертної програми  бійці-земляки привітали В’ячеслава Купрієнка з виходом нового пісенного альбому й подякували за вірність і самовідданість справі підтримки бойового духу побратимів, що нині захищають нас на східних рубежах.

borodyanskyj-tsentr-spr-3