Країна вперше відзначає День українського добровольця

Дата: 14.03.2017 Переглядів: 130

14 березня 2017 року Україна вперше відзначає День українського добровольця.

Сьогодні на території Деснянського району міста Києва (проспект Маяковського, 2Б) відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника Воїну-добровольцю за участю керівництва та представників Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, апарату держадміністрації Деснянського району м. Києва, командування ЗСУ,  Нацгвардії, ветеранської спільноти, учасників добровольчих батальйонів та жителів міста.

З словами шани та подяки до присутніх звернувся Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко, який зазначив: „Цей день покликаний  вшанувати пам’ять полеглих героїв-добровольців та віддати належне самопожертві і самовідданості  живим. Ми в неоплатному боргу перед полеглими героями, які не побоялися віддати життя за рідну землю і своєю мужністю та відвагою показали приклад кожному, як потрібно любити Україну”.

Також з промовою виступили  командир добровольчого батальйону Петро Недзельський та депутат Київської міської ради, голова Всеукраїнської громадської організації „Закінчимо війну”  Юрій Зубко.

Світлу пам’ять полеглих воїнів-добровольців усі присутні вшанували хвилиною мовчання.