Круглий стіл «Українські миротворці в АТО» у Миколаєві

Дата: 07.07.2017 Переглядів: 121

У період з 1 по 3 липня 2017 року група ветеранів війни на чолі з Головою Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни В. В. Поповичем здійснила візит до м. Миколаїв і провела низку заходів.

У рамках візиту 1 липня 2017 року відбувся круглий стіл на тему «Українські миротворці в АТО» із залученням ветеранів, які брали участь в  локальних війнах, миротворчих місіях і операціях з підтримання миру та в зоні проведення АТО.  У заході також взяли участь представники Миколаївської обласної спілки «Ветеранів-підводників та ВМФ» і керівництво міжнародної організації «Об’єднана рада українського та зарубіжного козацтва».

В ході проведення круглого столу були обговорені питання щодо ролі українських ветеранів-миротворців у суспільному житті країни, їх участі в антитерористичній операції на сході України, передачі набутого бойового досвіду сьогоднішнім воїнам та молодшому поколінню, а також способів та форм проведення реабілітації учасників АТО.

Наступного дня  учасники круглого столу разом із посадовими особами Миколаївської ОДА, депутатами, ветеранською громадськістю, моряками взяли участь в урочистих  заходах із святкування 25-ї річниці Військово-морських Сил Збройних Сил України. Під час виступів було наголошено, що український флот завжди був і є основним інструментом захисту морських кордонів України, а свято Флоту символізує єдність вікових традицій усіх поколінь захисників морських рубежів України.

Ветерани мали змогу поспілкуватися з курсантами «Клубу юних моряків» міста Миколаєва. Спілкуючись з молоддю ветерани отримали інформацію щодо їх навчального закладу. Курсанти розповіли, як допомагали  військовослужбовцям 79-ї окремої аеромобільної бригади, збираючи гуманітарну допомогу під час реалізації  національно-патріотичного проекту «Запали надію в серці», в якій взяли участь 55 навчальних закладів.

Делегація ветеранів також побувала на виставці військової техніки та озброєння,  спостерігала за черговим етапом вітрильної регати на Кубок командувача Військово-Морських Сил ЗС України, відвідала Музей суднобудівництва і флоту, подивилася виступ військового оркестру та  концерт художньої самодіяльності митців м. Миколаєва.

 

Підводячи підсумки, Голова Ради ВСВВ генерал-майор В. В. Попович відмітив значну роль міста  Миколаєва, його мешканців у  військово-патріотичному вихованні молодого покоління країни, сприянні  подальшого розвитку ветеранського руху різних поколінь.