Круглий стіл з учасниками АТО в м. Славутич

Дата: 25.09.2015 Переглядів: 541

23 вересня в Соціально-психологічному центрі було проведено круглий стіл з учасниками АТО, членами їх сімей, представниками СМСЧ–5, управління соціального захисту населення м. Славутича, Славутицького Фітнес-центру, заступником директора та фахівцями Соціально-психологічного Центру.

Під час зустрічі відбулась презентація діяльності Центру та ознайомлення присутніх з можливостями кабінету фізичної реабілітації для учасників АТО.

1На засіданні були розглянуті такі питання: інформування та роз’яснення учасникам АТО їх пільг і прав, постановка на облік в управлінні соціального захисту населення, отримання санаторно-курортних путівок тощо.

Завідуюча поліклінікою Євгенія Селіванова розповіла як зробити довідки форми 070/о для отримання санаторно-курортних путівок, завірила присутніх у всілякому сприянні при отриманні необхідних довідок та документів.

Начальник управління соціального захисту м. Славутича Наталія Шаповал надала перелік санаторно-курортних закладів, в яких учасники АТО можуть поправити здоров’я і пройти курс реабілітації, та розповіла про порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Присутній на засіданні голова громадської організації учасників АТО Юрій Бурий наголосив на проблемах, пов’язаних із отриманням земельних ділянок та покращенні житлових умов демобілізованих. Він також розповів про можливість проходження лікування та реабілітації у військовому санаторії м. Києва.

Директор Фітнес-центру Андрій Курильов запросив присутніх чоловіків стати відвідувачами закладу, відзначивши, що для учасників АТО усі послуги є безкоштовними.

Учасники АТО отримали відповідний роздатковий матеріал та пообіцяли донести інформацію щодо можливостей санаторно-курортного лікування до своїх побратимів.

Наприкінці засідання усі присутні подякували чоловікам – учасникам АТО – за те, що вони захищали Україну, за їх силу та мужність

Заступник директора Центру Юрій Акименко звернувся до усіх присутніх з пропозицією щодо подальшої тісної співпраці.