Кубок Героїв АТО з футболу буде розіграно у День захисника України

Дата: 19.09.2018 Переглядів: 74

З 31 березня по 14 жовтня 2018 року відбуваються змагання вже четвертого сезону єдиного чемпіонату України з футболу серед команд «Всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО.

Матчі проходили і проходять щотижня в тридцяти восьми містах України. Груповий етап Чемпіонату проходитиме до 30 вересня включно. Фінальні змагання на Кубок Героїв АТО відбудуться традиційно з 07 по 14 жовтня на спортивній базі ФК “Динамо” (Київ) та стадіоні “ДИНАМО” імені Валерія Лобановського.

Чемпіонат офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік. Організатором Чемпіонату є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Цього року у Чемпіонаті бере участь рекордна кількість – 77 команд сектора безпеки та оборони України і ветеранів АТО, а це – понад дві тисячі учасників бойових дій, захисників України.

Всеукраїнська футбольна ліга учасників АТО  – це постійно діюча та наймасштабніша в Україні з 2015 року програма психологічної та спортивно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій.

До складу Ліги входять шість регіональних дивізіонів:

«ПІВНІЧ», завершення групового етапу Чемпіонату та нагородження переможців і учасників змагань відбудеться в п’ятницю 21 вересня о 17.00 в м. Вишневе на центральному міському стадіоні;

«ПІВДЕНЬ», завершення групового етапу Чемпіонату та нагородження переможців і учасників змагань  відбудеться в суботу 22 вересня о 13.30 в м. Миколаїв Парк Перемоги на стадіоні “Трудові резерви” зі штучним покриттям.

«ЦЕНТР»,  завершення групового етапу Чемпіонату та нагородження переможців і учасників змагань відбудеться в неділю 23 вересня о 12.30 в м. Калинівка Вінницької області на центральному міському стадіоні;

«КИЇВ», завершення групового етапу Чемпіонату та нагородження переможців і учасників змагань відбудеться в п’ятницю 28 вересня о 17.00 в м. Вишневе на центральному міському стадіоні;

«СХІД», завершення групового етапу Чемпіонату та нагородження переможців і учасників змагань відбудеться в суботу 29 вересня о 13.30 в м. Дніпро на стадіоні “МЕТЕОР”, вул. Олександра Макарова, 27-А;

«ЗАХІД», завершення групового етапу Чемпіонату та нагородження переможців і учасників змагань відбудеться в неділю 30 вересня о 14.00 в м. Львів, на стадіоні «Сокіл», вул. Патона, 1.

За результатами групового етапу Чемпіонату 24 кращі команди із 77 команд учасників змагань регіональних дивізіонів матимуть можливість традиційно з  7 по 14 жовтня у фінальній частині на спортивній базі ФК “Динамо” (Київ) та стадіоні “ДИНАМО” імені Валерія Лобановського розіграти головний трофей сезону – перехідний КУБОК ГЕРОЇВ АТО до Дня Захисника України 14 жовтня.

За інформацією ВГО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»