Києво-Святошинський центр допомагає постраждалому від війни населенню

Дата: 26.04.2017 Переглядів: 99

21 квітня 2017 року в черговий раз вимушені переселенці отримали в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення гуманітарну допомогу.

Києво-Святошинський центр з грудня 2015 року системно співпрацює із Київським об’єднанням Спілки Самаритян України. За цей час на базі Центру було організовано 16 заходів з видачі гуманітарної допомоги вимушено переміщеним особам, які проживають в м. Боярка. Допомогу регулярно отримували 127 сімей (з них 20 – багатодітних) з числа найбільш вразливих категорій, а саме: інваліди ІІ-ї групи, одинокі матері/батьки, малозабезпечені багатодітні родини, пенсіонери віком старше 65-ти років з мінімальними пенсіями.

Допомога внутрішнім переселенцям надається Спілкою Робітничих Самаритян Німеччини та Спілкою Самаритян України (Київське об’єднання). Цей проект підтримується урядом Німеччини і діє до 2018 року.

Спеціалісти ЦСПР працюють в такі дні  як дружня злагоджена команда. Процес видачі гуманітарної допомоги діє без збоїв, як добре налаштований механізм.  Під час технічної роботи  психологи та соціальні працівники надають індивідуальну психологічну допомогу та емоційну підтримку вимушеним переселенцям. Також переселенці скористалися можливістю ознайомитись з кабінетом фізичної реабілітації, проконсультуватися з інструктором з фізкультури, посидіти в масажному кріслі. Юрист центру відповіла на найбільш хвилюючі питання.

До допомоги вимушеним переселенцям також долучаються волонтери та небайдужі містяни, які приносять одяг та інші предмети вжитку.