Києво-Святошинський центр СПР зустрічає учасників АТО першої хвилі мобілізації

Дата: 29.03.2016 Переглядів: 139

26 березня 2016 року у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбулася зустріч учасників АТО першої хвилі мобілізації (бригади № 72, 3060 та батальйон «Айдар»). Серед присутніх були також представники місцевої влади,  соціальних служб та громади.

У цей теплий весняний день до Центру завітало близько двадцяти побратимів, які дружньо потискали один одному руки, раділи зустрічі, з цікавістю знайомилися з тими можливостями, які створила держава для їхньої реабілітації.

Захід розпочала директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир, котра подякувала хлопцям за їх любов до Батьківщини та народу України, за те, що вони були першими, хто добровільно пішов на захист своєї рідної землі. Ангеліна Миколаївна наголосила на важливості таких зустрічей, представила гостей та працівників Центру.Заступник міського голови Валерій Шульга у своєму виступі підкреслив, що перший крок найважчий, подякував присутнім, які взяли на себе перший удар та  відповідальність за рідний край, набули неоціненного досвіду, який допоможе всім іншим. Він закликав звертатися по допомогу до Боярської міської ради, розповів, що у міському бюджеті  на допомогу учасникам АТО закладено 300 тисяч гривень.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих…

Настоятель храму Церкви Покрови Пресвятої Богородиці Дмитро Присяжний наголосив, що зустріч відбувається у день поминальної суботи.

Він благословив учасників АТО і гостей та подарував усім свячені ладанки-обереги.

Голова Боярського відокремленого підрозділу ГО «Учасники АТО Києво-Святошинського району» Сергій Вацко розповів про цю новостворену структуру, в якій задіяно колишніх вояків. Завдання цього підрозділу – охорона правопорядку в місті Боярка, і цілком реальною є перспектива, що з часом він переросте в муніципальну поліцію з відповідним матеріальним забезпеченням.

Потім відбулася екскурсія Центром та знайомство з послугами, які надають спеціалісти ЦСПР учасникам АТО. Фізичний реабілітолог Оксана Ткаченко показала хлопцям тренажерний зал, що діє абсолютно безкоштовно для учасників АТО та членів їх сімей. Вона закликала записуватися на масаж, котрий впливає позитивно не лише на фізичний, але й на психоемоційний стан людини. Молоді  люди мали змогу випробувати тренажери та відпочити у масажному кріслі. А заступник директора психолог Анна Яценко, керівник інформаційно-аналітичної служби Марія Кириленко та психолог Надія Величко розповіли хлопцям про психологічні та інформаційні послуги Центру.

Усі бійці отримали цікаві та корисні інформаційні матеріали.

Про діяльність Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації читайте на сайті Центру