Києво-Святошинський ЦСПР провів уроки живопису для учасників АТО та членів їх сімей

Дата: 21.03.2017 Переглядів: 131

18 березня 2017 року у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Служби, до Дня щастя відбувся художній вернісаж для учасників АТО та членів їх сімей

У програмі були майстер-класи з малювання (олійні фарби, акрил) від художників Анни Кшановської-Орлової та Олександра Лукінова. У цей привітний весняний день до ЦСПР завітали всі, хто знайшов час та натхнення, щоб присвятити творчості декілька годин свого часу.

Художники вчили учасників АТО та їх дружин малювати справжні картини – такі, якими потім можна прикрасити свою оселю. Для діток також відбувся невеличкий майстер-клас із малювання гуашшю. Соціальний педагог Віра Ковальова та спеціаліст із зв’язків з громадськістю та пресою Ольга Кириленко вчили малечу малювати слоників. Дорослі у свою чергу вправлялися у більш складній техніці живопису. Вже за годину на полотнах почали з’являтися справжні художні шедеври, а через дві – усі учасники майстер-класу отримали на згадку свої витвори мистецтва. Анна та Олександр приділили увагу кожному учасникові майстер-класу, вони не тільки показували як малювати, але й доповнювали теоретичними знаннями та вчили правильно вибудовувати композицію.

Дві години промайнули легко та непомітно у творчій та веселій атмосфері. І дітки, і дорослі залишилися задоволеними та щиро дякували ведучим за чудовий час разом з родиною.

Києво-Святошинський ЦСПР також висловлює вдячність художникам за те, що вони благодійним чином долучилися до організації цікавого та корисного дозвілля для сімей учасників АТО, що було спрямовано на покращання психологічного стану сімейних відносин в родинах воїнів АТО.