Києво-Святошинський ЦСПР співпрацює з місцевими патрулями

Дата: 07.02.2018 Переглядів: 120

На початку лютого 2018 року відбулася робоча зустріч представників Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення              (м. Боярка), що належить до сфери управління Служби, з керівниками місцевих патрулів Києво-Святошинського району.

У багатьох населених пунктах Києво-Святошинського району успішно діють громадські формування, які допомагають підтримувати внутрішній порядок на своїх локаціях. І до їх складу входить багато учасників АТО.

Директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир та психолог Ольга Доманіна зустрілися з керівниками патрулів міст Боярка та Вишневе, сіл Віта Поштова, Тарасівка та Білогородка, повідомили про послуги центру, якими можна скористатися особисто та проінформувати про них демобілізованих на місцях. Представники патрулів отримали інформаційні пакети для ознайомлення та розповсюдження. Були обговорені напрямки співпраці.

Києво-Святошинський ЦСПР плідно співпрацює з Боярським міським патрулем з моменту його створення у 2015 р. За цей час налагоджено постійний  зв’язок з цим формуванням, через членів об’єднання надається інформація, необхідна ветеранам, координуються спільні дії стосовно алкозалежних. Послуги з фізичної та психологічної реабілітації надаються також і членам міського патруля. Тепер цей позитивний досвід співпраці з міським формуванням із охорони правопорядку спеціалісти ЦСПР застосовують і до інших патрулів Києво-Святошинського району.