Києво-Святошинський ЦСПР взяв участь в організації дитячого літнього табору

Дата: 13.07.2017 Переглядів: 90

Уже третій рік поспіль Молодіжна громадська організація YMCA-Київ проводить у Боярці насичену і цікаву програму літнього відпочинку для дітей Peace Camp. Цільовою аудиторією літнього табору Peace Camp є  насамперед діти учасників антитерористичної операції,  внутрішньо переміщених осіб, напівсироти, діти з багатодітних родин та з сімей волонтерів. 

15 волонтерів щодня працюють з дітьми за унікальною програмою, що спирається на найкращі міжнародні зразки.

YMCA Kyiv Peace Camp – це дитячий табір, спрямований на соціалізацію та особистісний розвиток дітей. Цей креативний простір не лише дарує задоволення та розвиває кожного учасника програми, але й формує     відчуття єднання та приналежності до спільноти.

Ця особлива, нестандартна програма діє з метою організації ефективного безпечного відпочинку,  пропаганди здорового способу життя, екологічної просвіти, розвитку комунікативних здібностей, творчої активності та вихованості, формування любові до Батьківщини та рідної природи. Програма з кожним роком вдосконалюється та розвивається. У 2017 році вперше табір матиме 2 зміни: більше 100 дітей зможуть відпочити і набути корисних знань та навичок у великій та дружній дитячій сім’ї.

Робота проводиться за двома основними напрямками: 1) соціалізація через творчість і командну взаємодію   2) розвиток духу, розуму, тіла через гармонію з природою. Тож на дітей чекають цікаві тренінги, творчі майстер-класи, воркшопи, руханки, спортивні змагання, скаутинг та багато іншого.

Спеціалісти Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення (належить до сфери управління Служби) провели велику підготовчу організаційну роботу, зокрема, у взаємодії з виконкомом Боярської міської ради  організували  комфортне перебування в Боярці волонтерів, провели організаційні заходи з керівництвом та персоналом організації «Укрцентркадриліс», на території якої організовано Програма відпочинку,  зібрали інформацію про дітей-учасників Програми та вивчили  психологічний стан кожної дитини, її захоплення та уподобання та інше.

Перша зміна літнього табору Peace Camp  добігла кінця. Під час дії програми діти стали учасниками воркшопів в ігровій формі на теми: «Побудова миру», «Права дитини», «Міжкультурне спілкування», «Чисте довкілля»; спортивних змагань та скаутських майстерень;  майстер-класів з різних видів мистецтва: клоунада, аматорський театр, танці… На дітей чекали навчальні блоки, руханки, девоушени, йога, танці, флешмоби, пісні біля багаття… А ще були Дні скаутингу (орієнтування та медицина), День «навпаки»,  День вишиванки,  Фестиваль кольорів тощо.

Літній табір продовжує свою роботу.  Попереду не менш цікава та насичена друга зміна.