Леся Василенко: Моя мета, щоб кожен учасник АТО мав особисту юридичну підтримку

Дата: 16.03.2017 Переглядів: 137

16 березня відбулася презентація звіту на тему: “Про діяльність громадського об’єднання “Юридична Сотня” за 2016 рік”.

У круглому столі, що відбувся інформаційному агентстві УКРІНФОРМ взяли участь: Леся Василенко – голова ГО “Юридична Сотня”; Ігор Мальцев  перший заступник Голови Державної служби з питань ветеранів війни та учасників АТО; Віталій Голота – представник Генерального штабу ЗСУ; Дмитро Золотухін – заступник міністра інформаційної політики України; Юлія Дригайло – член правління ГО “Юридична Сотня”, а також юристи, адвокати, психологи, представники громадських об’єднань.

Керівник  об’єднання  зауважила, що майже 7 тис. осіб отримали у 2016 році безплатну правову допомогу від “Юридичної сотні”

“Для того, щоб наші  захисники могли нас ефективно захищати на фронті, не думати про якісь свої проблеми, які у них можуть виникнути вдома, їм потрібно мати надійний тил,  а це соціальний захист, надання необхідної інформації, консультацій та  правової допомоги від юристів, громадських діячів”, – наголосила голова ГО “Юридична Сотня” Леся Василенко.

Вона докладно зупинилася на основних напрямках роботи у минулому році і поділилася планами на 2017 рік.

За словами Василенко, велику допомогу і підтримку у проектах  “Юридичної Сотні” надає Державна служба, Міноборони, з якими, вона сподівається, плідна співпраця продовжуватиметься заради надання правової допомоги і всебічної підтримки нашим захисникам.

Повністю перебіг звіту керівника “Юридичної Сотні”  дивиться на сайті УКРІНФОРМУ.