Майдан… Революція…Війна… Україна

Дата: 23.02.2017 Переглядів: 88

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників 22 лютого у Соціально-психологічному центрі м. Славутич, який знаходиться у сфері управління Служби, пройшов захід, присвячений вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності та в зоні проведення антитерористичної операції.

Всі разом, за допомогою відеоматеріалів, відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадали поіменно Героїв Небесної Сотні та події, які відбуваються сьогодні на Донбасі.

 

 

На заході був присутній учасник бойових дій Юрій Бурий. З глибоким сумом та болем в очах боєць ділився з учнями спогадами, що пережив за час, проведений в зоні АТО. Воїн намагався у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, про все те, що цікавило дітей.

Події останніх трьох років у котрий раз довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали всіх, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все, заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.

Завершилася зустріч фотографією на пам`ять. Такі уроки мужності назавжди залишаться у пам’яті учнів та стануть справжніми уроками життя.